Przejdź do treści

FEMALE LEADERS INSTITUTE​

OPINIE NASZYCH KLIENTEK

Przeprowadzono w naszej firmie szkolenia sprzedażowe, w zeszłym roku. Programy szkoleniowe przeprowadzone przez Female Leaders Institute przyczyniły się do osiągnięcia znaczących wyników w naszej firmie. Szkolenia były doskonale zorganizowane i skoncentrowane na praktycznych umiejętnościach sprzedażowych, dostarczając naszym pracownikom cenną wiedzę i narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu.
Zapewniono nam nie tylko solidne podstawy teoretyczne, ale także praktyczne ćwiczenia i studia przypadków, które umożliwiły naszym pracownikom bezpośrednie stosowanie zdobytej wiedzy. Trenerzy byli kompetentni, zaangażowani i mieli ogromne doświadczenie w branży. Zaproponowane strategie i techniki sprzedażowe były skuteczne i łatwe do zastosowania w codziennej pracy.
Efekty szkoleń były zauważalne od razu. Nasz zespół sprzedażowy zdobył nowe umiejętności, a ich pewność siebie i efektywność znacznie wzrosły. Female Leaders Institute skoncentrowało się również na rozwoju umiejętności przywódczych, co przyczyniło się do rozwoju naszych menedżerów i kreowania jeszcze lepszego środowiska pracy.
Cały proces współpracy z Female Leaders Institute był profesjonalny, a ich podejście oparte na indywidualnych potrzebach firmy było nieocenione. Z pełnym przekonaniem polecamy Female Leaders Institute, ich zaangażowanie, wysoka jakość szkoleń i korzyści, które przyniosły naszej firmie, są niezaprzeczalne. Dzięki nim zyskaliśmy znaczące rezultaty i silną przewagę konkurencyjną.

Joanna K.

Chciałam podzielić się moją ogromną satysfakcją związaną z Waszą firmą i wszystkim, czego doświadczyłam jako klientka. Od momentu, kiedy dołączyłam do społeczności Female Leaders Institute, moje życie i podejście do pracy przeszły rewolucyjne zmiany.
Przede wszystkim, Wasza obsługa klienta jest niezwykle profesjonalna i przyjazna. Zawsze czułam się doceniona i moje pytania czy wątpliwości były zawsze starannie i szybko rozwiązane. To naprawdę rzadkość w dzisiejszych czasach, więc chciałam Wam za to serdecznie podziękować.
Szkolenia, które oferujecie są absolutnie fenomenalne. Każde z nich dostarcza nie tylko wiedzy, ale i inspiracji. Dzięki nim zdobyłam nie tylko nowe umiejętności, ale również nabrałam pewności siebie i zmieniłam pracę! 
Dziękuję Wam za to, że stale dostarczacie wartościowe treści, inspirację i narzędzia do działania. Wasza firma ma ogromny wpływ na życie wielu osób, w tym na moje własne. Nie mogę się doczekać kolejnych szkoleń!
Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję i życzę dalszych sukcesów w inspirowaniu innych!

Paulina W.

Mariola, chciałam podzielić się swoją ogromną wdzięcznością i podziwem dla Ciebie jako wspaniałej mentorki. Od momentu, kiedy zdecydowałam się na współpracę z Tobą, moje życie zawodowe i osobiste zmieniło się nie do poznania.
Twoje wsparcie, mądrość i motywacja przekształciły moje podejście do pracy i pomogły mi osiągnąć cele, o których wcześniej nie śmiałam marzyć. Twoje praktyczne wskazówki, konkretne działania i wiara we mnie były kluczowe dla mojego rozwoju i osiągnięciu wyznaczonych przeze mnie celów. 
Jesteś nie tylko doskonałą mentorką, ale również wspaniałą osobą. Twoje zaangażowanie i troska o swoich podopiecznych są niezwykłe. Zawsze czułam się zrozumiana, wspierana i doceniona przez Ciebie. Twoja pasja i poświęcenie wobec tego, co robisz, są inspiracją dla mnie i dla wielu innych osób.
Zachęcam każdego, kto szuka mentora i inspiracji, do współpracy z Mariolą. Twoja wiedza, doświadczenie i autentyczność są bezcenne. 
Jeszcze raz chciałam Ci podziękować za Twoje wsparcie, wiedzę i za to, że wierzyłaś we mnie, kiedy nikt inny tego nie robił. Jesteś prawdziwą perełką w świecie mentorskim i mam nadzieję, że będziemy kontynuować naszą współpracę w przyszłości.

Agnieszka S.

31.08.2023 | BARCELONA

LISTA REZERWOWA

Imię*
Nazwisko*
Adres Email*
Numer telefonu*